Skip Navigation
 

Navijáky

 

Navijáky»Multiplikátory

Arcan

Arcan

Nízkoprofilový castingový multiplikátor, určený na lehké a střední návnady. Dobře padne do ruky a jeho konstrukce nám umožní daleké náhozy. Dokonalou a bezproblémovou práci navijáku zaručuje šest ložisek vysoké třídy. Obsahuje velké přeložení 6,2:1 a díky tomu na silonu nevznikají žádné zamotaniny. Proto se můžeme spolehnout na pevný zásek ryby.

Cena:1606.00
 

Navijáky»Multiplikátory

Eminent

Eminent

Velmi silný multiplikátor určený na chytání velmi těžkými sestavami. Hloubkoměr, kterým je tento multiplikátor vybaven nám přesně ukazuje hloubku ve které se nachází návnada. Solidní rozložení tohoto muĺtiplikátoru zaručuje nezbytnou sílu při vytahování velkého sumce.

Cena:1724.00
 

Navijáky»Muškařské

First Cast

First Cast

Solidní naviják pro začínající muškaře. Lehká grafitová konstrukce zaručuje komfort při chytání s pruty třídy 5/6 nebo 6/7 v návaznosti na velikosti navijáků.

Cena:350.00
 

Navijáky»Multiplikátory

Kadmos

Kadmos

Velmi silný multiplikátor. Vhodný na chytání metodou gruntovou a trollingovou. Naviják umožňuje přenášení ohromného zatížení. Velmi silná je jeho konstrukce. Revoluční cena!

Cena:1330.00
 

Navijáky»Muškařské

WA 4/5, 5/6

WA 4/5, 5/6

Naviják vyrobeny z lehkých hliníkových slitin obsahuje širokou, ventilovanou cívku typu Large Arbour. Pracuje na třech ložiskách a velmi precizní je i jeho brzda. Plynulá práce s ním dává velkou satisfakci při chytání.

Cena:804.00
 

Navijáky»Zadní brzda

CHESTER MATCH

CHESTER MATCH

5 LET ZÁRUKA

Výborné grafitové navijáky se zadní brzdou. Skvělé vyrobeny- při výrobě byly eliminovány všechny nežádoucí jevy na minimum. Velká užitková síla navijáku Chester Match nám dovolí jeho použití na typový spinning tak i na středně těžké gruntové chytání. Chester Match je vyrobeny podle standartu RRT (tzn. Nejlepší kvalita materiálů a dílů). Nezvykle přesná brzda nám dovoluje chytání i na ten nejjemnější silon.

Cena:730.00
 

Navijáky»Kaprové

FREE RUNNER

FREE RUNNER

5 LET ZÁRUKA

Free Runner je nejnovější naviják, který se stoprocentně stane hitem roku 2010 mezi kapraři a rybáři, kteří chytají metodou „gruntovou“. V nabídce se nachází ve čtyřech velikostech. Free Runner je vybaven systémem volné cívky „super bait runner“, což ulehčuje chytání v každých podmínkách a eliminuje na minimum možnost samovolného vypnutí volného běhu. Nezničitelné přeložení, na vodu odolná brzda. Při výrobě byly použité kuličkové ložiska s keramických pokrytím čímž se prodlužuje životnost tohoto skvělého navijáků.

Cena:899.00
 

Navijáky»Přední brzda

QUARTZ FD Pro Match

QUARTZ FD Pro Match

Osmi ložiskový naviják s výbornou přední brzdou, který se charakterizuje bezproblémovou a plynulou práci při chytání. Naviják byl podroben důkladnému testování na evropských vodách se skvělými výsledky. „Matchová“ cívka vyrobena v technologii RRT se charakterizuje minimalizovaným odporem při náhozu, dokonalým navíjením a odvíjením silonu. Naviják obsahuje díly z vysoké třídy materiálů. Osm silných ložisek odolných proti korozi. Ergonomický úchyt garantuje vysoký komfort při vylovování ryby. Estetický a velmi elegantní design.

Cena:1351.00
 

Navijáky»Mořské

QUARTZ Pro Sea

QUARTZ Pro Sea

Naviják nejvyšší třídy o velkém objemu cívky, se dokonale hodí na mořské chytání. Pečlivě rozložené a uložené mechanizmy zaručují plynulou práci i při extrémním zatížení. Kuličkové ložiska jsou odolné na účinky působení mořské soli. Balení obsahuje dvě hliníkové cívky.

Cena:1412.00
 

Navijáky»Mořské

GAMER

GAMER

Znamenitá série mořských navijáků, speciálně na chytání z břehu (surfcasting). Díky profilované cívke Long Cast můžeme dosáhnout až na stometrové hody. Hodně silné přeložky (numericky projektované) je podloženo na kuličkových ložiskách, která jsou celkově odolná na působení mořské soli. Modul brzdy obsahuje hodně široký zákres regulace a zabezpečuje plynnost fungování i když naviják zalije mořská voda. Navijáky jsou pozitivně hodnoceny kaprařy a specialisty kteří chytají z těžkými gruntovými sestavami.

Cena:2142.00
 
Stránky: 1 2 3 Další »
tisk
 
TOPlist