Skip Navigation
 

Navijáky

 

Navijáky»Zadní brzda

GRAVITEX

GRAVITEX

Nezávadnost fungování a plynulou práci s ním přivítá snad každý rybář s velkou radostí. Solidní konstrukce, 3 kuličková ložiska, precizní zadní brzda, to jsou jen některá z mnoha vlastností, kterými se může chlubit tento naviják. Ze vzhledu na svoji univerzálnost, je doporučován hlavně pro začínající ale i pokročilé rybáře. Je to nejlepší naviják v poměru jakosti a ceny.

Cena:532.00
 

Navijáky»Kaprové

MAXIM

MAXIM

Nový naviják s volnoběhem cívky. Výborný na chytání kaprů, na těžké chytání ze dna, na živou a mrtvou rybku, na moře. Volnoběh cívky s brzdou zmenšuje možnost zamotání silonu. 7 točivých ložisek zabezpečuje plynnou práci mechanizmu navijáku, nezávadná brzda.

Cena:899.00
 

Navijáky»Přední brzda

QUARTZ FD Bolognese

QUARTZ FD Bolognese

Naviják Bolognese v sobě nese šest ložisek, jeho konstrukce je vyrobena z japonského grafitu „RENY MITSUBISHI“ a může se pochlubit svou nezávadností a plynulou práci při chytání. Je vybaven dvěmi hliníkovými cívkami o různých objemech, které odpovídají na metodu „boloňskou“. Ergonomické uchycení nám garantuje vysoký komfort a pohodlí při chytání a zdolávání ryb. Ručka navijáku typu „ONE TOUCH HANDLE“ nám umožňuje rychlou a pohodlnou montáž.

Cena:1230.00
 

Navijáky»Mořské

GALEON

GALEON

Super silné přeložení je podepřeno na nejnovějších kuličkových ložiscích a je zabezpečená před účinky vody a mořské soli. Korpus vyrobený ze silného grafitu zabezpečuje ideální rozložení elementů i když s ním pracujete v těch nejtěžších podmínkách rybolovu. Objemná hliniková cívka.

Cena:989.00
 

Navijáky»Přední brzda

QUARTZ FD Pro Spin

QUARTZ FD Pro Spin

Kvalitní provedení, materiály nejvyšší třídy použité při výrobě a nejnovější konstrukce je důkazem toho, že Quartz Pro Spin podobně jako celá rodina těchto nejnovějších navijáků Robinson se těší oblibě na celém světě. Díky ideálnímu rozmístění všech dílů uvnitř navijáků pracuje Quartz Pro Spin vyjímečně plynule. S nejvyšší přesnosti počítačem vyvážený rotor a venkovní díly vyrobeny z japonského grafitu „Reny Mitsubishi“. 10 ložisek nejvyšší třídy nám zaručuje bezproblémovou práci a dlouhověkost tohoto navijáků. V nabídce se objevují čtyři velikosti a to nám dává možnost chytat lehkými, středními a těžkými sestavami.

Cena:1382.00
 

Navijáky»Zadní brzda

VOLVER

VOLVER

5 LET ZÁRUKA

Elegantní naviják z vícestupňovou regulací síly brzdění v dolní části navijáku. Je ideálně vyváženy a jsou v něm použitý díly z vysoké třídy,které garantují jeho bezzávadnost . Obsahuje v sobě osm ložisek vysoké třídy z toho jedno OWC. Volver je vybaven hliníkovou ručkou a hlavní cívkou vyrobenou z hliníku typu „long část“ a náhradní z grafitu.

Cena:790.00
 

Navijáky»Kaprové

VORTEX

VORTEX

Skvělý kaprový naviják. Rotor, vyrobený z grafitu RG (Reinforced Graphite), takže bez problému dokáže přenášet velmi silné zatížení. 5 ložisek nové generace. Vortex se perfektně hodí na chytání s živou nebo mrtvou rybku a je ideální na chytání mořských ryb.

Cena:1299.00
 

Navijáky»Kaprové

CARPEX

CARPEX

Nezávadný kaprový naviják ve velmi dobré ceně. Obsahuje volnoběh cívky. Je vybavený třemi nerezavějícími ložisky.Kromě chytání kaprů může být naviják s povolením používaný na chytání s těžkými sestavami. Balení obsahuje ještě dvě grafitové cívky.

Cena:688.00
 

Navijáky»Přední brzda

MARSHAL

MARSHAL

Spinningový super naviják,velký triumf technologie RRT! Rotor a korpus je vyrobeny z lehkého duralu. Všechny ložiska jsou precizně vytočené. Uvedení nejnovějších japonských ložisek ( s keramickým pokrytím) garantuje nebývalou trvalost konstrukce při jednocestné plynosti práce. Ultralehká dotáčivá cívka, precizně osazena na hlavní ose navijáků (kuličkové ložisko). Velmi atraktivní cena ukazuje, že Marshal je velkou šancí pro české a polské spinningáře.

Cena:2408.00
 

Navijáky»Mořské

SHARK

SHARK

Velmi silný naviják na moře. Silná brzda o širokém zákresu bržděné síly. Naviják obsahuje čtyři japonské ložiska Heavy Duty, které jsou odolné na účinky mořské soli. Velmi objemná cívka.

Cena:749.00
 
tisk
 
TOPlist