Skip Navigation
 

Mořské

 

Navijáky»Mořské

QUARTZ Pro Sea

QUARTZ Pro Sea

Naviják nejvyšší třídy o velkém objemu cívky, se dokonale hodí na mořské chytání. Pečlivě rozložené a uložené mechanizmy zaručují plynulou práci i při extrémním zatížení. Kuličkové ložiska jsou odolné na účinky působení mořské soli. Balení obsahuje dvě hliníkové cívky.

Cena:1412.00
 

Navijáky»Mořské

GAMER

GAMER

Znamenitá série mořských navijáků, speciálně na chytání z břehu (surfcasting). Díky profilované cívke Long Cast můžeme dosáhnout až na stometrové hody. Hodně silné přeložky (numericky projektované) je podloženo na kuličkových ložiskách, která jsou celkově odolná na působení mořské soli. Modul brzdy obsahuje hodně široký zákres regulace a zabezpečuje plynnost fungování i když naviják zalije mořská voda. Navijáky jsou pozitivně hodnoceny kaprařy a specialisty kteří chytají z těžkými gruntovými sestavami.

Cena:2142.00
 

Navijáky»Mořské

GALEON

GALEON

Super silné přeložení je podepřeno na nejnovějších kuličkových ložiscích a je zabezpečená před účinky vody a mořské soli. Korpus vyrobený ze silného grafitu zabezpečuje ideální rozložení elementů i když s ním pracujete v těch nejtěžších podmínkách rybolovu. Objemná hliniková cívka.

Cena:989.00
 

Navijáky»Mořské

SHARK

SHARK

Velmi silný naviják na moře. Silná brzda o širokém zákresu bržděné síly. Naviják obsahuje čtyři japonské ložiska Heavy Duty, které jsou odolné na účinky mořské soli. Velmi objemná cívka.

Cena:749.00
 
Stránky: 1
tisk
 
TOPlist