Skip Navigation
 

Kaprové

 

Navijáky»Kaprové

FREE RUNNER

FREE RUNNER

5 LET ZÁRUKA

Free Runner je nejnovější naviják, který se stoprocentně stane hitem roku 2010 mezi kapraři a rybáři, kteří chytají metodou „gruntovou“. V nabídce se nachází ve čtyřech velikostech. Free Runner je vybaven systémem volné cívky „super bait runner“, což ulehčuje chytání v každých podmínkách a eliminuje na minimum možnost samovolného vypnutí volného běhu. Nezničitelné přeložení, na vodu odolná brzda. Při výrobě byly použité kuličkové ložiska s keramických pokrytím čímž se prodlužuje životnost tohoto skvělého navijáků.

Cena:899.00
 

Navijáky»Kaprové

MAXIM

MAXIM

Nový naviják s volnoběhem cívky. Výborný na chytání kaprů, na těžké chytání ze dna, na živou a mrtvou rybku, na moře. Volnoběh cívky s brzdou zmenšuje možnost zamotání silonu. 7 točivých ložisek zabezpečuje plynnou práci mechanizmu navijáku, nezávadná brzda.

Cena:899.00
 

Navijáky»Kaprové

VORTEX

VORTEX

Skvělý kaprový naviják. Rotor, vyrobený z grafitu RG (Reinforced Graphite), takže bez problému dokáže přenášet velmi silné zatížení. 5 ložisek nové generace. Vortex se perfektně hodí na chytání s živou nebo mrtvou rybku a je ideální na chytání mořských ryb.

Cena:1299.00
 

Navijáky»Kaprové

CARPEX

CARPEX

Nezávadný kaprový naviják ve velmi dobré ceně. Obsahuje volnoběh cívky. Je vybavený třemi nerezavějícími ložisky.Kromě chytání kaprů může být naviják s povolením používaný na chytání s těžkými sestavami. Balení obsahuje ještě dvě grafitové cívky.

Cena:688.00
 
Stránky: 1
tisk
 
TOPlist