Skip Navigation
 

TRITIUM


Nová série prutů Robinson Tritium je dokonalé spojení kvality prutu a jejich velmi atraktivní cenu. Celá série prutů byla vyrobena z velmi odolného grafitu s modulem tvrdosti 36 ml PSI, při využití technologie HP-Core. Díky využití systému HP-Core spojeným s dodatečným zesilujícím uhlíkovým opletem jsme získali pruty velice silné o velké mechanické odolnosti, které dokonale pracují pod velkým zatížením, ale zároveň jsou velmi lehké. Série Tritium obsahuje pruty mořské, velmi vhodné tří-dílné kaprovky, tak i velmi populární feedery. V případě, že s oblibou chytáte na pruty teleskopické, tak v sérii Tritium se pro vás nachází i teleskopické kaprovky.Všechny pruty z této série mají očka typu TS, které jsou velikosti i tvarem přizpůsobené ke každému typu prutu.
 

Pruty»TRITIUM

FEEDER

FEEDER

Kvalitní a opravdu pěkný medium feeder s výbornou progresivní akcí. Tritium Feeder je série 9 prutů, které jsou určené na matodu feeder. Série má od nejjemnějších feederů o váze náhozu 80 g, po střední modely od 120g do 150g až po nejsilnější model 180 g. Díky tomu si každý bude moci najít perfektní prut pro sebe a na konkrétní podmínky při lovu. Rychlost, skvělá práce špičky prutu,dokonale tvarovaná korková rukojeť, matová povrchová úprava,která je doplněná zpevňující omotávkou, lehkost a síla jsou největší přednosti této série prutů.

Cena:1250.00
 

Pruty»TRITIUM

CLIPPER

CLIPPER

Modely prutu Tritium Clipper je dokonalá nabídka pro lovce velkých ryb. Byly vyrobeny hlavně pro mořský lov na velké ryby v Baltu nebo Norsku. Ale nejen velké mořské ryby je cílem těchto prutů - lovci sumců zde najdou ideální pruty pro svou potřebu. Rukojeť je vyrobena z tvrdé odolné pěny, dvoustopé očka typu TS, prut byl zesílen dodatečným grafitovým opletem a hlavně naše osvědčená konstrukce prutu typu Hyper Power Core. To jsou vlastnosti, které musí mít prut pro těžké chytání.

Cena:750.00
 

Pruty»TRITIUM

TELE SPIN

TELE SPIN

Model Tritium Tele Spin jsou 3 univerzální pruty pro každého rybáře. Jestli potřebujete univerzální prut s kterým se můžeš vydat na štiky, candáty nebo boleně tak jsi trefil do černého. Krátká délka prutu při jeho složení ti dovolí si jej vzít do každých podmínek. Univerzální 3 délky na výběr. Váha náhozu 15-35 g je dokonalá pro většinu používaných návnad. Tyto pruty jsou nejlepší výběr jak pro cestovatele tak i pro začínající rybáře.

Cena:520.00
 

Pruty»TRITIUM

CARP 3 sect.

CARP 3 sect.

Tritium Carp nabízí rybářům až 6 modelů prutů na výběr pro lov kaprů. Všechny jsou vyrobeny ve tří-dilné verzi. Kaprovky z této série nebízí jak klasický vzhled tak i užitné vlastnosti jako velké očka typu TS, díky kterým docílíme velmi dalekých náhozů bez problému. Pruty jsou velmi rychlé, odolné při zdolávání ryby a po celou dobu zdolávání je máme pořád pod kontrolou.

Cena:1050.00
 

Pruty»TRITIUM

TELE CARP

TELE CARP

Tritium Tele Carp nabízí 4 modely prutu v široké škále délky od 270 cm do 360 cm. Je to znamenitá nabídka pro rybáře, kteří preferují pruty teleskopické. Těmito pruty bez problému dostaneme návnadu na velké vzdálenosti. Parametry prutu jako speciální rukojeť, očka vysoké třídy s odpovídajícími rozměry a umístěním na prutu - to vše při zachování lehkosti při jejich transportu. Pruty Tele Carp, tak jako všechny ostatní pruty ze série Tritium byly vyrobeny v technologii Hyper Power Core.

Cena:730.00
 

Pruty»TRITIUM

CARP MAX

CARP MAX

Tritium Carp Max je klasika kaprových prutů spojená s výhodou teleskopických prutů při jejich transportu. Je to skvělá nabídka pro rybáře, kteří si cení klasický tvar kaprových prutů a jednak potřebují krátkou délku při transportu a rychlost při jejich rozložení. Série nabízí 4 modely prutů ve dvou nejpopulárnějších velikostech, čili 12’ a 13’, všechny v klasickém provedení: pěnová korková dělená rukojeť, odpovídající očka pro dosažení dalekých náhozů. Při výrobě prutů byl použit grafitový materiál, který dává garanci dokonalých užitných vlastností této série prutů.

Cena:850.00
 
Stránky: 1
tisk
 
TOPlist