Skip Navigation
 

POWER STICK

Nová série prutů Robinson Power Stick je splňeným snem pro všechny rybáře, kteří potřebují pruty a maximální síle. Při jejich výrobě se vycházelo z konstrukce legendárních amerických prutů o nejvyšší síle. Speciální konstrukce prutu se charakterizuje ohromnou výdrží, díky přechodu uhlíkového blanku ve skleněnou koncovku špičky prutu. Model prutu Power Stick Hi-Flex obsahuje kompozitovy blank a pruty Hi-Speed a Hi-Speed Cast zase uhlíkový. Pruty Power Stick jsou určené na chytání velkých dravců metodou spinningovou nebo trollingovou v řekách, jezerách a na moři. Rovněž mohou sloužit jako dokonalé gruntovky na chytání velkých sumců nebo amurů.
 

Pruty»POWER STICK

HI-FLEX

HI-FLEX

Čtrnáct velmi silných prutů o délkách od 2,1 m do 3 m a široké škále váhy náhozu ( 40 - 600 g ). Pruty o váze náhozu do 100 g jsou určené na lov dravců s těžkými třpytkami, jigovými hlavičkami nebo woblerami při použití metody spinningové nebo trollingové. Další pruty, které mají váhu náhozu od 100 - 250 g jsou určené na lov tresek nebo lososu s velkými umělými návnadami a poslední z prutů, které mají váhu náhozu od 250 g do 600 g jsou určené na lov mořských ryb při použití těžkých pilkerů.

Cena:1022.00
 

Pruty»POWER STICK

HI-SPEED

HI-SPEED

Dvanáct uhlíkových prutů o délkách od 2,1 m do 3 m. Pruty o váze náhozu do 80 g, jsou určené na lov metodou spinningovou nebo trollingovou, při použití středně velkých návnad. Pruty o váze náhozu od 50 g do 250 g, mají skvělé vlastnosti při lovu mořských ryb, kdy používáme středně velké a velké pilkery. Nejdelší pruty (2,7-3 m) jsou doporučené na mořské chytání z mola.

Cena:1080.00
 

Pruty»POWER STICK

HI-SPEED CAST

HI-SPEED CAST

Tři pruty určené na lov metodou spinningovou nebo trollingovou při použití multiplikátoru. Při chytání s těmito pruty využijeme středně velké a velké třpytky, woblery nebo jigové hlavičky.

Cena:1585.00
 
Stránky: 1
tisk
 
TOPlist