Skip Navigation
 

Přední brzda

 

Navijáky»Přední brzda

QUARTZ FD Pro Match

QUARTZ FD Pro Match

Osmi ložiskový naviják s výbornou přední brzdou, který se charakterizuje bezproblémovou a plynulou práci při chytání. Naviják byl podroben důkladnému testování na evropských vodách se skvělými výsledky. „Matchová“ cívka vyrobena v technologii RRT se charakterizuje minimalizovaným odporem při náhozu, dokonalým navíjením a odvíjením silonu. Naviják obsahuje díly z vysoké třídy materiálů. Osm silných ložisek odolných proti korozi. Ergonomický úchyt garantuje vysoký komfort při vylovování ryby. Estetický a velmi elegantní design.

Cena:1351.00
 

Navijáky»Přední brzda

QUARTZ FD Bolognese

QUARTZ FD Bolognese

Naviják Bolognese v sobě nese šest ložisek, jeho konstrukce je vyrobena z japonského grafitu „RENY MITSUBISHI“ a může se pochlubit svou nezávadností a plynulou práci při chytání. Je vybaven dvěmi hliníkovými cívkami o různých objemech, které odpovídají na metodu „boloňskou“. Ergonomické uchycení nám garantuje vysoký komfort a pohodlí při chytání a zdolávání ryb. Ručka navijáku typu „ONE TOUCH HANDLE“ nám umožňuje rychlou a pohodlnou montáž.

Cena:1230.00
 

Navijáky»Přední brzda

QUARTZ FD Pro Spin

QUARTZ FD Pro Spin

Kvalitní provedení, materiály nejvyšší třídy použité při výrobě a nejnovější konstrukce je důkazem toho, že Quartz Pro Spin podobně jako celá rodina těchto nejnovějších navijáků Robinson se těší oblibě na celém světě. Díky ideálnímu rozmístění všech dílů uvnitř navijáků pracuje Quartz Pro Spin vyjímečně plynule. S nejvyšší přesnosti počítačem vyvážený rotor a venkovní díly vyrobeny z japonského grafitu „Reny Mitsubishi“. 10 ložisek nejvyšší třídy nám zaručuje bezproblémovou práci a dlouhověkost tohoto navijáků. V nabídce se objevují čtyři velikosti a to nám dává možnost chytat lehkými, středními a těžkými sestavami.

Cena:1382.00
 

Navijáky»Přední brzda

MARSHAL

MARSHAL

Spinningový super naviják,velký triumf technologie RRT! Rotor a korpus je vyrobeny z lehkého duralu. Všechny ložiska jsou precizně vytočené. Uvedení nejnovějších japonských ložisek ( s keramickým pokrytím) garantuje nebývalou trvalost konstrukce při jednocestné plynosti práce. Ultralehká dotáčivá cívka, precizně osazena na hlavní ose navijáků (kuličkové ložisko). Velmi atraktivní cena ukazuje, že Marshal je velkou šancí pro české a polské spinningáře.

Cena:2408.00
 

Navijáky»Přední brzda

GRAVITEX FD

GRAVITEX FD

Čtyřložiskový naviják s velmi účinnou přední brzdou, který se charakterizuje spolehlivostí, plynulou a bezproblémovou prací. Obsahuje čtyři silné a odolné na korozi ložiska z nichž jedno je oporové. Ergonomický úchyt garantuje vysoký komfort při chytání. Gravitex FD má velmi elegantní a estetický design.

Cena:472.00
 

Navijáky»Přední brzda

JASPER

JASPER

5 LET ZÁRUKA

Bezproblémová a výborně plynulá práce tohoto navijáku vznikla při použití šesti ložisek vysoké třídy a perfektním využitím všech dílů, které tento naviják obsahuje. Naviják Jasper disponuje nejnovějším systémem navíjení silonu ( perfektně navijí jak pletenou šňůru tak i silon), což ocení všichni rybáři, kteří budou vylovovat rybu z větší hloubky. Naviják je doporučen jak pro všechny druhy metody spinningové, tak i pro ostatní metody kdy potřebujeme dokonalou výbavu za velmi přijatelnou cenu. Balení obsahuje dvě cívky: hliníkovou a grafitovou

Cena:720.00
 

Navijáky»Přední brzda

DEXTER

DEXTER

Jedno- ložiskový naviják s výbornou přední brzdou. Naviják Dexter se charakterizuje svou lehkostí, nezávadností a plynulou práci při chytání. Obsahuje v sobě díly vyrobené z vysoké třídy materiálu. Čtyři velmi silné a proti korozi odolné ložiska. Ergonomický úchyt nám garantuje vysoký komfort a to oceníme zejména až budeme vylovovat rybu z velké hloubky. Ručka typu „ONE TOUCH HANDLE“ nám umožní rychlou a pohodlnou montáž. Naviják má velmi estetický a elegantní design a skvělé se hodí pro začínající rybáře.

Cena:260.00
 
Stránky: 1
tisk
 
TOPlist