Skip Navigation
 

O firmě

Sídlo firmy ROBINSON EUROPE
Sezóna 2012 přináší novou, skvělou šanci pro rybáře i pro firmu Robinson Europe. Opět vzájemně spolupracujeme s našimi klienty, přicházíme s nabídkami, které obsahují spoustu novinek, hodně zajímavostí a jsou adresovány každé duši, která sní a touží po chytání ryb.
Máme století supertechnologií, využíváme je maximálně a 100% našich výrobků je vyráběno úplně jinak než před 6ti -7ti lety předem. Tuto technologii, to je jediné nářadí, které aplikujeme na hluboké vědě konstrukční a velkými zkušenostmi rybářů.

Robinson Europe je firma, která je celý čas v kontaktu s nejlepšími polskými a zahraničními rybáři a každý náš výrobek, než se dostane do výroby, musí získat nejvyšší atest-akceptace budoucích uživatelů.
Důležitá pozice v činnosti Robinson Europe je rybářský sport na profesionální úrovni. Tým Robinson zahrnuje několik týmů, které se umisťují hodně vysoko v celé Evropě. Ostatně do vynikajících kaprařů a splávkařů náleží národní tým českých spiningů, kteří získali znamenité výsledky v průběhu mistrovství světa v Portugalsku.
Nezapomínáme o vodách a rybách v nich žijící. Robinson Pro Nature, je skvělá akce zarybňování lososovými rybami ,která mnoho let přináší vysněné efekty- do polských řek se vrátil losos, máme také čím dál početnější hejna pstruhů.
V nové sezóně 2012 přejeme našim klientům hlubokých , rybářských prožitků a úspěchů u vody, rekordních úlovků a hodně, hodně radosti.

ROBINSON je světoznámý výrobce z USA dodávající na Evropský trh ucelenou řadu rybářských potřeb navržených ROBINSON Teamem výhradně pro Evropské vody. Firma Robinson Europe zajišťuje kompletní marketing i vývoj pro ,,starý kontinent,,. Značka ROBINSON se stala za dlouhou dobu působení nejen v USA legendou, zejména díky výrobě kvalitních a cenově dostupných prutů. Špičkové zpracování, kvalitní materiály a konstrukčně perfektní řešení charakterizují většinu prutů ROBINSON.

 
tisk
 
TOPlist